NÁBOR - Karate-Kobudo Rožnov p. Rad.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nábor nových členů oddílu - 2023 / 2024

Od 11.září 2023 začne probíhat zápis nových členů do náboru našeho oddílu karate.
Trénink náboru je ukončen na konci školního roku včetně zkoušek na technický stupeň 8.kyu. Po úspěšném zvládnutí zkoušek přestupují žáci z náboru do skupiny pokročilých.
Nábor je otevřen pro věkové skupiny dětí od 6 let, dorostu od 13 let i dospělých.
Cvičební úbor – zpočátku stačí tepláky a triko bez zipů, knoflíků či jiných pevných předmětů, které by mohly způsobit zranění při nácviku ve dvojicích. Později je vhodné bílé kimono s páskem (obi), které je vyžadováno jako nezbytné pro zkoušky na technické stupně kyu a Dan, na seminářích i závodech.
Cvičí se bosky. V případě chladnějšího počasí je možné cvičit v lehkých cvičkách (obdoba baletních piškotů ap.), barefoot botech a podobně. Obutí musí být měkké bez tkaniček, sponek, suchých zipů, tlustých tvrdých podrážek ap.
Z bezpečnostních důvodů se trénuje zásadně a vždy bez prstýnků, řetízků, korálků a náušnic. Náušnice je možné mít přelepeny náplastí.
Členský příspěvek činí 1.200,- Kč za školní rok. Je možné platit rovněž pololetně od září do ledna 800,- Kč a od února do června 600,- Kč. Poplatek je splatný hotově na tréninku do konce měsíce září (2. pololetí do konce ledna).
Na tréninku vám bude předán k vyplnění formulář přihlášky do TJ Rožnov s prohlášením k ochraně osobních údajů (GDPR) a formulář pro potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti.
V případě, že již máte zkušenosti s karate a znáte základní postoje a techniky, je možné začít trénovat v našem oddíle kdykoliv v průběhu školního roku ve skupině pokročilých.

Rozpis tréninkových hodin je na podstránce "O nás" / "Tréninky".

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky