NÁBOR - Karate-Kobudo Rožnov p. Rad.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nábor nových členů oddílu

Od 10.září do 15.října 2020 probíhá zápis nových členů do náboru našeho oddílu karate. Trénink náboru je ukončen na konci školního roku včetně zkoušek na technický stupeň 8.kyu. Po úspěšném zvládnutí zkoušek přestupují žáci z náboru do skupiny pokročilých. Nábor je otevřen pro věkové skupiny dětí od 6 let, dorostu od 13 let a dospělých.
Cvičební úbor – zpočátku stačí tepláky a triko bez zipů, knoflíků či jiných pevných předmětů, které by mohly způsobit zranění při nácviku ve dvojicích. Později je vhodné bílé kimono s páskem (obi), které je vyžadováno jako nezbytné pro zkoušky na technické stupně kyu a Dan, na seminářích i závodech.
Cvičí se bosky. V případě chladnějšího počasí je možné cvičit lehkých cvičkách (obdoba baletních piškotů ap.) bez tkaniček, sponek, suchých zipů, tlustých tvrdých podrážek ap.
Z bezpečnostních důvodů se trénuje zásadně a vždy bez prstýnků, řetízků, korálků a náušnic. Náušnice je možné mít přelepeny náplastí.
Poplatek za cvičení v oddílu během celého školního roku činí 1.200,- Kč. Je možné rovněž platit ve dvou splátkách. První splátka při zahájení školního roku činí 700,- Kč a druhá od 1.února činí 600,- Kč.  Poplatky za zkoušky technické vyspělosti nejsou v tomto poplatku zahrnuty.
Poplatek je vybírán nejpozději do dvou týdnů od nástupu do oddílu, během kterých si můžet vyzkoušet jak vám tréninky vyhovují. Během této doby je rovněž nezbytné vyplnit přihlášku do TJ Rožnov p.Rad. spolu s potvrzeným prohlášením k ochraně osobních údajů (GDPR).
V případě, že již máte zkušenosti s karate a znáte základní postoje a techniky, je možné začít trénovat v našem oddíle kdykoliv v průběhu školního roku ve skupině pokročilých.


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky